Triki które pomogą Ci utrzymać porządek na biurku
Triki które pomogą Ci utrzymać porządek na biurku

Praca przy biurku bywa trudna szczególnie wtedy, gdy nie jest prawidłowo zorganizowana. Ciągłe przekładanie dokumentów powoduje, że może nam zabraknąć na nim miejsca. Wciąż gubisz swój ulubiony długopis w biurkowym chaosie? Nie potrafisz doprowadzić do ładu swojego miejsca pracy? Sprawdź proste triki, które pomogą Ci utrzymać porządek na biurku.

1. Zacznij od uprzątnięcia biurka

Pierwszym krokiem w organizacji swego miejsca pracy powinno być jego sprzątnięcie. Stary kalendarz czy zaschnięte długopisy nie przydadzą się już do pracy, a wciąż zajmują tylko miejsce. Warto więc przejrzeć zawartość naszego biurka i pozbyć się tego, co zbędne – nawet zalegającego kurzu. Stanowisko pracy stanie się przyjemniejsze oraz bardziej praktyczne.

2. Przyborniki biurowe twoją pomocą

Wielofunkcyjne przyborniki sprawią, że już nigdy nie zgubisz swojego ulubionego długopisu czy klipsów biurowych. Mogą się one składać z długiego pojemnika na długopisy, kwadratowego na karteczki samoprzylepne i mniejszego, na spinacze biurowe. Jeśli zaś wolisz prostotę – warto sięgnąć po kubki na długopisy. Przyborniki biurowe występują w wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru pod własne preferencje.

3. Półki na dokumenty i zakładki indeksujące

Wszelkiego typu organizery na biurko pomogą utrzymać porządek w dokumentacji. Kilkupoziomowe półki na akta to doskonałe rozwiązanie do ich przechowywania oraz zwiększania wolnej przestrzeni w biurku. Jej półki pozwolą na rozdzielenie poszczególnych dokumentów i ich łatwą segregację. Warto wykorzystać także zakładki indeksujące, których różne kolory sprawią, że wyszukanie konkretnego dokumentu stanie się jeszcze łatwiejsze.

4. Pojemniki na czasopisma

Jeśli na twoim biurku znajduje się wiele czasopism lub firmowych katalogów, warto zainwestować w pojemnik do ich przechowywania. Stojący na biurku lub wiszący tuż obok niego pozwoli na przechowywanie wszystkich katalogów w jednym miejscu, bez konieczności napełniania nimi szuflad.

5. Wizytowniki metalowe

Twoja praca polega na kontakcie z klientami? A może współpracą z innymi przedsiębiorstwami? Ciągle gubisz ich wizytówki? Postaw na biurku wizytownik i pozbądź się tego problemu. Wszystkie kontakty będą uporządkowane w jednym miejscu, co pozwoli na sprawniejszą i przyjemniejszą pracę.

Wizytownik z własnymi wizytówkami to doskonałe rozwiązanie także dla tych, którzy często przyjmują przy swoim biurku kontrahentów lub klientów – będą oni mogli sprawnie nabyć kontakt z Tobą na przyszłość.

line do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl