Praktyczne i estetyczne - różne odsłony podpórek do książek
Praktyczne i estetyczne - różne odsłony podpórek do książek

Podpórki do książek pełnią rolę nie tylko praktyczną, zapobiegając przewracaniu się książek na półkach, lecz również estetyczną, stanowiąc ciekawą dekorację mieszkania. Warto dobrać je stylem do stylu aranżacji całego pomieszczenia, by razem z pozostałymi dodatkami stanowiły spójną całość. Wyróżnić można podpórki do książek plastikowe, metalowe i ceramiczne. Sprawdź różne odsłony podpórek do książek.

Czym charakteryzują się plastikowe i ceramiczne podpórki do książek?

Podpórki do książek, wykonane z plastiku są lekkie, jednak ze względu na swój niewielki ciężar nie będą w stanie utrzymać w pionie cięższych woluminów. Ich zaletą jest niska cena oraz duża możliwość wyboru wzorów oraz kolorów, a także komponowanie się z nowoczesnymi, współczesnymi wnętrzami. Są niezwykle cienkie, przez co nie zajmują na półce dużo miejsca. Wadami podpórek plastikowych natomiast są mała odporność na wgniecenia, niska wytrzymałość i szybkie zużycie.

Ceramiczne podpórki z kolei są niezwykle dekoracje oraz eleganckie, lecz podatne na uszkodzenia. Co więcej, ceramiczne podpórki stanowią często małe dzieła sztuki, przybierając postać figurek, przedstawiających zwierzęta lub różne formy przestrzenne. Ze względu na swój kształt, zajmują miejsce na półce, które można by przeznaczyć na książki, co jeszcze szczególnie ważne dla posiadaczy obszernych księgozbiorów. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są podpórki metalowe. Sprawdź dlaczego.

Dlaczego metalowa podpórki do książek są najlepsze?

Oferujemy Państwu sprężyste, mocne i wyjątkowo eleganckie, metalowe podpórki do książek z gumkami antypoślizgowymi. Stabilne i odpowiednio ciężkie, utrzymają w pionie najgrubsze woluminy i nie przewrócą się pod ich ciężarem. Gumki sprawiają, że podkładki nie będą ślizgały się po półce. Jednocześnie są estetyczne, a dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi i wzornictwu, pasować będą do każdego rodzaju wnętrza. Wykonane z metalu odpowiedniej grubości i polakierowane lakierem są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie pękają, nie odkształcają się i nie niszczą. Co więcej, oferowane przez nas podpórki do książek posiadają odpowiednio długi język, sięgający pod wiele egzemplarzy księgozbioru, dzięki czemu jest on stabilny. Ochronna guma nie tylko chroni przed poślizgiem, lecz również zapobiega uszkodzeniom półek i regałów. Podpórki dostępne są w kolorze czarnym oraz srebrnym.

line do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl