Akcesoria na biurko jako elementy dekoracyjne
Akcesoria na biurko jako elementy dekoracyjne

Akcesoria na biurko nie muszą spełniać jedynie funkcji użytkowej. Dobrane kolorem i stylem do wystroju pomieszczenia, a także do sposobu aranżacji biurowej przestrzeni w domu, staną się ciekawymi elementami dekoracyjnymi. Ich walory estetyczne są szczególnie ważne obecnie, gdy w związku pandemią koronawirusa większość pracowników wykonuje swoje obowiązki zdalnie z domu. Otaczając się dekoracyjnymi przedmiotami, praca będzie szła sprawniej i przyjemniej. 

Zaprowadź porządek na biurku z przybornikami

W uporządkowaniu biurka pomogą przyborniki, w których zmieszczą się nie tylko długopisy, lecz również kolorowe karteczki czy zszywki. Trzykomorowe przyborniki w formacie 3A dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, pomieszczą różnego rodzaju artykuły piśmiennicze i biurowe. Z kolei ciekawe wizualnie modele kwadratowe lub okrągłe przyborników pomieszczą długopisy, ołówki i spinacze. Twoje domowe biurko jest prawdziwym centrum dowodzenia? Postaw na nim estetyczny, kolorowy przybornik z dużymi i małymi przegródkami, w których zmieścisz:

  • długopisy i markery,
  • nożyczki,
  • kalkulator,
  • taśmę klejącą,
  • pinezki i spinacze.

W zapanowaniu nad nadchodzącą korespondencją pomogą półki na listy i pojemniki na karteczki, a eleganckie wizytowniki z metalowej siateczki zapewnią szybki oraz  łatwy dostęp do wizytówek.

Długopisy i pióra pod kontrolą

Innym akcesorium na biurku, które może jednocześnie pełnić rolę dekoracyjną, jest kubeczek na długopisy. Dobierz jego kolor do koloru reszty akcesoriów, aby stworzyć ciekawy wizualnie zestaw. Dzięki kubkowi z długopisami nie będziesz nerwowo szukał długopisu, pióra lub ołówka, gdy zajdzie potrzeba zrobienia szybkich notatek. Alternatywą dla kubka na długopisy będzie piórnik, z funkcjonalną przegródką na drobiazgi, takie jak naboje do pióra. Zarówno w kubkach, jak i w piórnikach trzymać można także inne drobne akcesoria biurowe, takie jak zszywki, spinacze, gumki do ścierania czy gumki recepturki.

W naszej ofercie znajdziesz również estetyczne kosze na śmieci z siatki. Dzięki nim w twoim biurze w siedzibie firmy lub w home office zapanuje ład i porządek. Praca biurowa bowiem generuje spore ilości śmieci, w tym zwłaszcza makulatury, dlatego warto mieć pod ręką kosz na niepotrzebne już papiery.

line do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl